Direktore – Līga Zaķe +371 25447443   Lietvede– t. 25448377 Adrese:  Lielā iela 9, Tukums, LV-3101  

TUKUMA E. BIRZNIEKA- UPĪŠA 1. PAMATSKOLA

Mūsdienīga, sadarbībai atvērta skola

Augstākie mācību rezultāti 2019./2020.m.g.beidzot

5.- 9. klasē

Nr. Klase Vārds, uzvārds Vidējais vērt. 
1. 5.a Raimonds Ansons  8,17
2. 5.a Karlīna Barkāne  7,64
3. 5.a Agate Belousova 8,25
4. 5.a Tīna Freimane  9,08
5. 5.a Kārlis Jansons  7,58
6. 5.a Daniela Jefimova 8,00
7. 5.a Elizabete Doveika 7,36
8. 5.a Danils Markševics  8,42
9. 5.a Kārlis Mitenbergs 7,75
10. 5.a Sabīne Motē 9,08
11. 5.a Valters Oknovs 8,25
12. 5.a  Keita Kristiāna Pļaviņa 7,64
13. 5.a Krišjānis Polis 7,67
14. 5.a Luīze Roga 8,25
15. 5.a Paula Šaripo 7,73
16. 5.a Aleksis Tīrums 7,75
17. 5.b Samanta Bumbiere 7,73
18. 5.b Adrija Estere Grišāne 7,55
19. 5.b Katrīna Jomerte 8,25
20. 5.b Sintija Bumbiere 8,36
21.  5.b Martins Āboliņš 7,58
22. 5.b Adriana Lagzdiņa 9,17
23. 5.b Loreta Pūkaine 8,42
24. 5.b Vanesa Rancāne 7,18
25. 5.b Katrīna Strautmane 8,08
26. 5.b  Angelīna Šimkusa 7,27
27 5.b Kaspars Vistopols 8,00
28. 6.a Vanesa Dukāte 8,29
29. 6.a Helvijs Joksts 8,07
30. 6.a Katrīna Kalniņa 8,07
31. 6.a Gabriels Kristiāns Ozoliņš 8,13
32. 6.a Reino Priede 8,00
33. 6.a Ramona Tīruma 9,27
34. 6.a Daniela Trēde 7,87
35. 6.a Paula Nikolājeva 8,27
36. 6.a Rems Gastons Dzeguze 7,73
37. 6.a Marko Mariuss Pīrs 7,20
38. 6.b Emma Herta Dommere 8,67
39. 6.b Uldis Mārtinsons 7,80
40. 6.b Sofija Rezanoviča 8,33
41. 6.b Keitija Stalberga 7,47
42. 6.b Nellija Emīlija Saulīte 7,60
43. 6.b Viktorija Šatalova 8,33
44. 6.b Laura Melne 7,53
45. 6.b Gusts Upmanis 8,14
46. 7.b Julians Tipaldi 8,00 
47. 7.b Samanta Ceirule 9,06
48. 7.b Lilu Kola-Mertena 9,00
49.  7.b Ričards Jānis Vītiņš 8,25
50. 7.b Arvis Pļaviņš 8,25
51. 8.a Kristiāna Cepure 8,18
52. 8.a Keita Grīnvalde 8,47
53. 8.a Adele Kārkliņa 8,12
54. 8.a Annika Kristena Ozoliņa 7,94
55. 8.a Līva Rozenberga 8,00
56. 8.a Marta Mārtinsone 8,65
57. 8.a Elza Mitenberga 8,06
58. 8.a Katrīna Ungure 8,65
59. 8.b Marko Kudelko 7,94
60. 8.b  Maksims Kosihs 7,56
61. 8.b Sintija Ozolniece 7,53 

 

 1.- 4. klasēs

Klase  Vārds, uzvārds Klase Vārds, uzvārds
1.a Marsels Akimovs 1.a Valters Valainis
1.a Keitija Daniela Blauberga 1.a Melānija Bumbiere
1.a Keita Dāve 1.a Adrians Dukāts
1.a  Reinis Feldmanis 1.a Amanda France
1.a Alberts Ievītis 1.a Melisa Irbe
1.a Lūkass Jajavi 1.a Paula Ješiņa
1.a Edgars Bahs 1.a Līva Lāce
1.a Lonija Meistere 1.a Emīlija Mežapuķe
1.a Ralfs Onskulis 1.a Estere Pīra
1.a Armīns Podgorovs 1.a Anna Rone
1.a Miķelis Vecvagars 1.a Roberts Juris Tarasovs
1.a Nils Tīrums 1.a Valērija Valaine
1.b Kristofers Baraus 1.b Amanda Auniņa
1.b Daniels Baldins 1.b Roberts Zauers
1.b Jānis Mauručaitis 1.b Augusts Pētersons
1.b Rinalds Ronis 1.b Paula Slobožaņina
1.b Rūta Berga 1.b Adelīna Kiževska
1.b Markuss Pauliņš 1.b Klāvs Čuhnovs
1.b Niks Šņore 1.b Veronika Zagorska
1.b Anna Vecumniece 2.a Samanta Alksne
2.a Georgs Akimovs 2.a Marta Žuka
2.a Māra Āriņa 2.a Nikola Bērziņa
2.a Deina Kanberga 2.a Sebastjens Enzo Jajavi
2.a Ieva Kalniņa 2.a Rūdolfs Kārlis Klāks
2.a Ralfs Gustavs Kukulis 2.a Elizabete Muižniece
2.a Leo Pīrs 2.a Leo Štegmanis
2.a Emīlija Vavilova 2.a Romualds Vistopols
2.a Patriks Pauls Vītiņš 2.a Rūdis Rozītis
2.b Elīze Bētiņa  2.b Marta Meiere
2.b Martins Hiršfelds 2.b Adriāna Radionova
2.b Rauls Lisikovs 2.b Roberts Trautamanis
2.b Evelīna Mironoviča 2.b Elizabete Sitiņa
3.a Gunārs Ozoliņš 3.a Sofija Bleive
3.a Marta Imbovica 3.a Keita Pīra
3.a Marats Lagzdiņš 3.a Renārs Katišs
3.b Mario Frišenbrūders 3.b Jēkabs Akimovs
3.b Emīls Dāvis Alksnis 3.b Alberts Immermanis
3.b Agris Jaunkļaviņš 3.b Roberts Liepiņš
3.b Madara Lobodinska 3.b Linda Raimonda Raģe
3.b Emīlija Saulīte 3.b Edgars Mauručaitis
4.a Dana Antāne 4.a Gabriela Bērziņa
4.a Kristers Alksnis 4.a Loreta Sergejeva
4.a Alberts Sebastians Dommers 4.a Kate Katrīna Horsta
4.a Santa Jurēvica 4.a Emma Kārkliņa
4.a Laura Krukovska 4.a Nikola Kupre
4.a Valters Sūniņš 4.a Nerisa Venija Valaine
4.a Valters Važa 4.b Gustavs Āriņš
4.b Alekss Birenbaums 4.b Mikus Pūce
4.b Haralds Jansons 4.b Daniels Jekelis
4.b Pauls Roze 4.b Kristaps Vanags
4.b Melānija Timašenko 4.b Žanete Vītiņa
4.b Kristiāns Bergs    

 “TOP – 3” mācībās 1.semestrī 5.-9.klasēs

 Vieta Klase Vidējais vērtējums ballēs
 1. 5.a 7,54
 2. 6.a 7,08
 3. 9.a 7,03
3. 8.a 7,01

 Skolēnu rezultāti novada olimpiādēs

Bioloģijas olimpiādē - Andra Patrīcija Raģe - 5. v., Lizete Vecvagara - dalība, sagatavoja sk. I. Pabērza

Fizikas olimpiāde - Artūrs Balnass -3. v., Reinis Zvirbulis - dalība, sagatavoja sk. T. Kronberga

Vēsture OlimpiādeReinis Zvirbulis - atzinība, Sandis Jaunzems - dalība, sagatvoja Zita Krūmiņa

Matemātikas olmpiādē -

Angļu valodas 7. -8. kl. olimpiādē -

Vācu valodas 8. kl. olimpiādē -

Ģeogrāfijas olimpiādē               

Mākslas olimpiādē -                 

lepojamies ar mūsu skolas 2. - 4. klašu skolēnu panākumiem novadā latviešu valodas olimpiādē un 1. klašu skolēnu veikumu kombinētajā olimpiādē.

Latviešu valodas olimpiādē -

Kombinētajā olimpiādē -     

 Paldies skolēniem, skolotājiem, vecākiem!

Pasākumu kalendārs

pasakumu kalendars

Ēdienkarte

edienkarte

E- klase

E klase logo 1

Labākie sportā

sport2

Labākie mācībās

labakie macibas

Direktore – Līga Zaķe t. 25447443

Lietvede– t. 25448377

Skolas adrese – 

Lielā iela 9, Tukums, LV-3101

E-pasts: 1.pamatskola@tukums.lv


Ieraudzīji kļūdu, dod ziņu!  1.pamatskola@tukums.lv

Tukuma E. Birznieka- Upīša 1. pamatskola © 2018. Visas tiesības paturētas