Direktore – Līga Zaķe +371 63122189, direktores vietniece izglītības jomā – Inita Pabērza +371 63122535.   Adrese:   Lielā iela 9, Tukums, LV-3101  T: +371 63124570

TUKUMA E. BIRZNIEKA- UPĪŠA 1. PAMATSKOLA

Mūsdienīga, sadarbībai atvērta skola

Augstākie mācību rezultāti 2019./2020.m.g.1. semestrī

5.- 9. klasē

Nr. Klase Vārds, uzvārds Vidējais vērt. 
1.  5.a Raimonds Ansons  8,1
2. 5.a Karlīna Barkāne  7,8
3. 5.a Agate Belousova 7,9
4. 5.a Tīna Freimane  9,1
5. 5.a Kārlis Jansons  7,3
6. 5.a Daniela Jefimova 7,7
7. 5.a Edvards Klestrovs 7,7
8. 5.a Danils Markševics  7,9
9. 5.a Kārlis Mitenbergs 7,8
10. 5.a Sabīne Motē 8,9
11. 5.a Valters Oknovs 8,1
12. 5.a  Keita Kristiāna Pļaviņa 7,7
13. 5.a Krišjānis Polis 7,8
14. 5.a Luīza Roga 8,3
15. 5.a Pēteris Sergējevs 7,4
16. 5.a Aleksis Tīrums 7,8
17. 5.a Beāte Vītola 8
18. 5. Nora Levāne 7,36
19. 5.b Kaspars Vistopols 8,2
20, 5.b Katrīna Strautmane 7,9
21. 5.b Samanata Bumbiere 7,6
22. 5.b Katrīna Jomerte 7,8
23. 5.b Sintija Bumbiere 7,8
24. 5.b Loreta Pūkaine 7,9
25.  5.b Martins Āboliņš 7,4
26. 5.b Adriana Lagzdiņa 9,0
27. 6.a Helēna Dubrovska 7,7
28. 6,a Vanesa Dukāte 7,8
29. 6.a Helvijs Joksts 7,8
30. 6.a Katrīna Kalniņa 7,9
31. 6.a Gabriels Kristiāns Ozoliņš 7,6
32. 6.a Reino Priede 7,5
33. 6.a Ramona Tīruma 9,3
34. 6.a Daniela Trēde 8,0
35. 6.a Paula Nikolājeva 8,0
36. 6.b Emma Herta Dommere 8,9
37. 6.b Uldis Mārtinsons 7,9
38. 6.b Sofija Rezanoviča 8,1
39. 6.b Keitija Stalberga 8,2
40. 6.b Nellija Emīlija Saulīte 8,1
41. 6.b Viktorija Šatalova 8,3
42. 6.b Madara Štipenbaha 7,8
43. 6.b Gusts Upmanis 8,3
44. 7.a Kārlis Driķis 7,5
45. 7.b Samanata Ceirule 8,9
46. 7.b Lilu Kola-Mertena 9,1
48.  7.b Ričards Vītiņš 8,4
49. 7.b Arvis Pļaviņš 7,9
50. 8.a Kristiāna Cepure 8,1
51. 8.a Keita Grīnvalde 8,3
52. 8.a AdeleKārkliņa 8,1
53. 8.a Annika Kristena Ozoliņa 8,1
54. 8.a Līva Rozenberga 8,1
55. 8.a Marta Mārtinsone 8,7
56. 8.a Elza Mitenberga 7,9
57. 8.a Katrīna Ungure 8,5
58. 8.b Marko Kudelko 7,7
59. 9.a Reinis Zvirbulis 8,6
60. 9.a Krista Vanaga 8,1
61. 9.a Andra Patrīcija Raģe 8,1
62. 9.a Artis Priekulis 7,8
63. 9.b Aleksandra Šatalova 8,5
64. 9.b Artūrs Balnass 7,6

 1.- 4. klasēs

Klase  Vārds, uzvārds Klase Vārds, uzvārds
1.a Marsels Akimovs 1.a Adrians Behmanis
1.a Keitija Daniela Blauberga 1.a Melānija Bumbiere
1.a Keita Dāve 1.a Adrians Dukāts
1.a  Reinis Feldmanis 1.a Amanda France
1.a Alberts Ievīts 1.a Melisa Irbe
1.a Lūkass Jajavi 1.a Paula Ješiņa
1.a Laura Lazareva 1.a Līva Lāce
1.a Lonija Meistare 1.a Emīlija Mežapuķe
1.a Ralfs Onskulis 1.a Estere Pīra
1.a Armīns Podgorovs 1.a Anna Rone
1.a Leonardo Šteins 1.a Roberts Juris Tarasovs
1.a Nils Tīrums 1.a Valērija Valaine
1.a Valters valainis 1.b Amanda Auniņs
1.b Daniels Baldins 1.b Rūta Cīrule
1.b Jānis Mauručaitis 1.b Augusts Pētersons
1.b Rialds Ronis 1.b Paula Sobložaņina
1.b Andris Marks Vilciņš 1.b Adelīna Kiževska
1.b Markuss Pauliņš 1.b Niko Saulītis
1.b Niks Šņore 1.b Veronika Zagorska
2.a Georgs Akimovs 2.a Samata Alksne
2.a Māra Āriņa 2.a Nikola Bērziņa
2.a Anna Cielava 2.a Sebastjans Enzo Jajavi
2.a Ieva Kalniņa 2.a Rūdolfs Kārlis Klāks
2.a Ralfs Gusts Kukulis 2.a Elizabete Muižniece
2.a Leo Pīrs 2.a Leo Štegmanis
2.a Emīlija Vavilova 2.a Romualds Vistapols
2.a Patriks Pauls Vītiņš 2.a Marta Žuka
2.b Elīze Bētiņa  2.b Zane Buka
2.b Martins Hiršfelds 2.b Oskars Kokins
2.b Rauls Lisikovs 2.b Marta Meiere
2.b Evelīna Mironoviča 2.b Adriāna Radionova
2.b Elizabete Sitiņa 2.b Roberts Trautamanis
2.b Rūdijs Rozītis 3.a Sofija Bleive
3.a Guntars Pavlovičš 3.a Keita Pīra
3.a Daniels Reķis 3.a Renārs Katišs
3.a Marta Imbovica 3.b Jēkabs Akimovs
3.b Emīls Dāvis Alksnis 3.b Alberts Immermanis
3.b Agris Jaunkļaviņš 3.b Roberts Liepiņš
3.b Madara Labodinska 3.b Linda Raimonda Raģe
3.b Emīlija Saulīte 4.a Kristers Alksnis
4.a Dana Antāne 4.a Gabriela Bērziņa
4.a Alberts Sebastians Dommers 4.a Kate Katrīna Horsta
4.a Santa Jurēvica 4.a Emma Kārkliņa
4.a Laura Krukovska 4.a Nikola Kupre
4.a Roberts Laukmanis 4.a Lorete Sergejeva
4.a Valters Sūniņš 4.a Nerisa Venija Valaine
4.a Valters Važa 4.b Gustavs Āriņš
4.b Alekss Birenbaums 4.b Justīne Grunte
4.b Haralds Jansons 4.b Daniels Jekelis
4.b Pauls Roze 4.b Renārs Sidabrs
4.b Melāniaj Timašenko 4.b Žanete Vītiņa

 “TOP – 3” mācībās 1.semestrī 5.-9.klasēs

 Vieta Klase Vidējais vērtējums ballēs
 1. 5.a 7,39
 2. 8.a 7,02
 3. 6.a 6,95

 Skolēnu rezultāti novada olimpiādēs

Bioloģijas olimpiādē - Andra Patrīcija Raģe - 5. v., Lizete vecvagare - dalība, sagatavoja sk. I. Pabērza

Fizikas olimpiāde - Artūrs Balnass -3. v., Reinis Zvirbulis - dalība, sagatavoja sk. T. Kronberga

Vēsture OlimpiādeReinis Zvirbulis - atzinība, Sandis Jaunzems - dalība, sagatvoja Zita Krūmiņa

Matemātikas olmpiādē -

Angļu valodas 7. -8. kl. olimpiādē -

Vācu valodas 8. kl. olimpiādē -

Ģeogrāfijas olimpiādē               

Mākslas olimpiādē -                 

lepojamies ar mūsu skolas 2. - 4. klašu skolēnu panākumiem novadā latviešu valodas olimpiādē un 1. klašu skolēnu veikumu kombinētajā olimpiādē.

Latviešu valodas olimpiādē -

Kombinētajā olimpiādē -     

 Paldies skolēniem, skolotājiem, vecākiem!

Pasākumu kalendārs

pasakumu kalendars

Ēdienkarte

edienkarte

E- klase

E klase logo 1

Labākie sportā

sport2

Labākie mācībās

labakie macibas

Direktore – Līga Zaķe t. 63122189 

Direktores vietniece mācību jomā –

Inita Pabērza t.63122535

Direktores vietniece audzināšanas jomā –

Maira Vimba t. 63124570

Skolotāju istaba – t.63124570 

Lietvede– t. 63123261 Skolas adrese – 

Lielā iela 9, Tukums, LV-3101

E-pasts: 1.pamatskola@tukums.lv



Ieraudzīji kļūdu, dod ziņu!  1.pamatskola@tukums.lv

Tukuma E. Birznieka- Upīša 1. pamatskola © 2018. Visas tiesības paturētas