Pieejamības rīki

      Direktore – Līga Zaķe +371 25447443   Lietvede– t. 25448377 Adrese:  Lielā iela 9, Tukums, LV-3101  

TUKUMA E. BIRZNIEKA- UPĪŠA 1. PAMATSKOLA

Mūsdienīga, sadarbībai atvērta skola

     Gandarīti un lepni esam par 9.b klases skolēnu Gustu Upmani. Gusts piedalījās erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”. Ar savu stipro un spēcīgo atbalsta komandu – klasesbiedriem un audzinātāju Gitu Šverinu - parādīja ko var, kā var, cik vienoti un erudīti ir mūsu skolas jaunieši! Kā veicās? Pavisam, pavisam labi….pie Gusta brauks TV komanda un tad jau tālāk! Bet to visu vērosim un īkšķus turēsim janvārī, kad skatīsimies raidījumu.

Gusts
Gusts
 
Gusts1
Gusts1

11_novembris
11_novembris

           Lāčplēša dienas rītā astotie un devītie devās pie A.Z. Meierovica pieminekļa, lai mirkli padomātu par tiem kareivjiem, kuri cīnījās par mūsu Latvijas brīvību.
          Skolēnu Domes priekšsēdētājs Gusts Upmanis aicina savus vienaudžus atcerēties, ka ikvienam jaunietim ir pienākums. Pienākums pret valsti, pret sevi. Gusts uzsver - tikai un vienīgi mēs, jaunā paaudze, būsim tie, kas valsti cels vai laidīs zudībā.
         Skolēnu dziedātās dziesmas papildina šos vārdus. Jauniešu stāja, skanīgās balsis un sarkanbaltsarkanā piespraudīte pie krūtīm dod pārliecību par mūsu jauniešu patriotismu un piederības sajūtu savai valstij.
        Jau vēlā pēcpusdienā skolas pagalmu piepildīja skolēni ar lāpām. Visi vienoti – skolēni, vecāki un skolotāji devās pievienoties Tukuma novada rīkotajam lāpu gājienam.

pasakumu kalendars

edienkarte

E klase logo 1

Direktore – Līga Zaķe t. 25447443

Lietvede– t. 25448377

Skolas adrese – 

Lielā iela 9, Tukums, LV-3101

E-pasts: 1.pamatskola@tukums.lv


Ieraudzīji kļūdu, dod ziņu!  1.pamatskola@tukums.lv

Tukuma E. Birznieka- Upīša 1. pamatskola © 2018. Visas tiesības paturētas